RELACJA Z TARGÓW EXPO GOŁĘBIE 2022 – BEYERS BEDUCO NV

KLAUBEX Smól Stefan - największy BEZPOŚREDNI dystrybutor firmy BEYERS w kraju.

Tegoroczne TARGI GOŁĘBI POCZTOWYCH, które miały miejsce w Katowicach w dniach 7-9 stycznia, z racji pandemii i ograniczeń nie były tak licznie odwiedzane jak w latach poprzednich. Mimo to, nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością wśród odwiedzających.

Na stoisku towarzyszyli nam przedstawiciele firmy Beyers Ludo Wille oraz Dick de Leeuw, którzy dzielili się cennymi radami z obecnymi hodowcami. Odpowiadali na pytania dotyczące składu, produkcji mieszanek oraz sposobu ich podawania.

Odwiedzający mogli poznać osobiście Dicka de Leeuw, współautora najnowszych mieszanek Beyers Jellema oraz zapoznać się z ich specyfiką.

Podczas targów mieliśmy przyjemność spotkać się z Wicemistrzem Polski w Lotach Gołębi Pocztowych, wieloletnimi partnerami handlowymi, hodowcami oraz szanowną konkurencją.

Więcej informacji odnośnie składu mieszanek Beyers znajdziecie na naszej stronie w zakładce GOŁĘBIE lub tutaj: https://klaubex.pl/golebie/

Dziękujemy naszym pracownikom, którzy włożyli wiele pracy i zaangażowania oraz wszystkim zainteresowanym naszym stoiskiem. Każde spotkanie, rozmowa, wymiana doświadczeń wzbogaca nas o wiedzę potrzebną do dalszego rozwoju naszej firmy.