Nowość! Mieszanki Premium dla gołębi

sklep dla gołębi ZOBACZ PRODUKTY

Każdy ceniony sklep dla gołębi powinien mieć je w ofercie.

Mieszanki PREMIUM to najwyższej jakości produkty w asortymencie BEYERS. Oto dlaczego mieszanki Beyers PREMIUM są tak wyjątkowe

Nacisk kładziony jest na mniejsze rodzaje ziaren, takie jak mała kukurydza Cribbs i mały groszek, które w połączeniu z prażoną soją zapewniają optymalne wchłanianie ziaren. Wybierając mieszanki PREMIUM, możemy być pewni, że zapewniliśmy optymalne odżywienie swoim gołębiom.

Już teraz Państwa sklep dla gołębi może wyróżniać się na tle konkurencji, ponieważ mieszanki i produkty Beyers nie mają sobie równych. Ten belgijski producent ma bardzo prostą wizję, którą można podsumować jednym zdaniem: „nie ma jednej idealnej mieszanki dla gołębi”. Wszystko zależy od celów przyświecającym hodowcy, gdyż każdy miłośnik gołębi podchodzi do swej hodowli w sposób indywidualny.

To bardzo istotne aby w doborze mieszanki uwzględniać indywidualne potrzeby gołębi, które uzależnione są od pory roku i poziomu obciążenia. W mieszankach Beyers podstawą są węglowodany, białka i tłuszcze, a ich proporcje są dostosowane do potrzeb gołębi – zawartość węglowodanów (cukrów) jest największa, ilość białka uzależniona jest od sezonu (najwyższa jest dla sezonu lęgowego), a z kolei większa zawartość tłuszczy jest zalecana wraz ze zbliżaniem się do dnia koszowania.

Inne wpisy

Nowość! Mieszanki Beyers PREMIUM – sklep dla gołębi

  • 5 stycznia 2021|

Mieszanki PREMIUM to najwyższej jakości produkty w asortymencie BEYERS.