Pasze dla ptactwa wodnego

pasze-dla-ptactwa-wodnego

Kaczki, gęsi, łabędzie, zwane popularnie ptactwem wodnym, żywią się trawą, owadami, ślimakami, jak również zbierają pożywienie z powierzchni wody. By jednak ich hodowla zapewniała wysokiej jakości składane jaja, jak też odpowiednie mięso niezbędne jest stosowanie odpowiednio zbilansowanego pożywienia. Szeroka gama pożywienia dla ptactwa wodnego z serii Hobbyline opracowana została specjalnie z myślą o potrzebach żywieniowych ptactwa wodnego na poszczególnych etapach ich rozwoju.

Wybierz rodzaj paszy

WATER BIRDS START
+ -

Pożywienie odpowiednie dla najmłodszego ptactwa każdego rodzaju. Jest to skoncentrowane pożywienie bogate w proteiny oraz odpowiednią dawkę energii niezbędną do zapewnienia optymalnego rozwoju. Może być podawane zwierzętom w wieku do ok. 4 tygodni.

Białko suroweTłuszcz surowyMinerałySurowa celulozaVit. AVit. DVit. E
24%5%6,5%3%12500%2500%25%
WATER BIRDS 1
+ -

Kiedy zwierzęta osiągają wiek 4 tygodni należy rozpocząć podawanie granulowanej paszy „Water birds 1” i stosować ją aż do 10 miesiąca życia zwierząt. Młode ptaki rozwijają się bardzo szybko. Dlatego też pożywienie to zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz aktywne składniki zapewniające młodym ptakom optymalny wzrost, w tym właściwą budowę kości, piękną sylwetkę oraz gładkie i lśniące upierzenie.

Białko suroweTłuszcz surowyMinerałySurowa celulozaVit. AVit. DVit. E
20%5,5%6%4%12500%2500%25%
WATER BIRDS 2
+ -

Począwszy od ukończenia 10 miesiąca aż do okresu nieśności należy podawać paszę „Water birds 2”. Właściwy rozwój ptaków już się zakończył, dlatego poziom protein zawartych w pożywieniu został zmniejszony. Ta pełna smaku pasza ma więc na celu utrzymywać zwierzęta w doskonałej kondycji.

Białko suroweTłuszcz surowyMinerałySurowa celulozaVit. AVit. DVit. E
17%6%6%4%12500%2500%25%
WATER BIRDS LAYING (do stosowania w okresie nieśniośni)
+ -

Ta granulowana pasza została opracowana specjalnie dla ptaków w okresie nieśności. Wpływa ona pozytywnie na witalność zwierzęcia, nieśność i jakość jaj wylęgowych.

Białko suroweTłuszcz surowyMinerałySurowa celulozaVit. AVit. DVit. E
17%5%11%4%12500%3000%30%