Pasze dla kur

pasza-dla-kur

Pasze dla kur z serii Deli Nature Hobbyline to doskonale zbilansowane pożywienie w pełni odpowiadające potrzebom żywieniowym kur niosek i ptactwa domowego. Różnorodne składniki zostały dobrane specjalnie z myślą o konkretnych potrzebach ptactwa w zależności od kolejnych etapów rozwoju.

Wybierz rodzaj paszy

PASZA DLA KUR (CHICKEN MEAL)
+ -

Pełnoporcjowe pożywienie dla kur niosek do podawania począwszy od 6 tygodnia życia do okresu nieśności, czyli dla kur w 18-20 tygodniu życia. W tym czasie młode kurczęta stają się w pełni rozwiniętymi kurami nioskami. Starannie dobrane składniki zapewniają im w tym okresie odpowiednie upierzenie oraz zdrowy i równomierny rozwój.

Białko suroweTłuszcz surowyMinerałySurowa celulozaVit. AVit. DVit. E
17%3%5,5%5%12500%2500%25%
MIESZANKA ZIAREN DLA KUR NIOSEK (GRAIN MIX LAYING)
+ -

Doskonała mieszanka dla kurcząt gotowych do wejścia w okres nieśności, jak również dojrzałych kur niosek. Kompozycja w 70% składa się pełnych ziaren (pszenica, kukurydza) oraz w 30% z granulatu zawierającego niezbędne proteiny, minerały, witaminy i pierwiastki śladowe. Specjalnie dobrane składniki odżywcze i witaminy zapewniają mocną skorupkę, a odpowiedni wybór składników naturalnych idealnie wpływa na kolor żółtka.

Białko suroweTłuszcz surowyMinerałySurowa celulozaVit. AVit. DVit. E
17%3%7%13%12500%2500%120%
MIESZANKA/GRANULAT DLA KUR NIOSEK (LAYING HEN MEAL/PELLETS)
+ -

Pożywienie stworzone specjalnie dla kur w okresie nieśności. Korzystnie wpływa na utrzymanie kur w doskonałej kondycji, wysoką i stałą nieśność i jakość jaj. Równowaga wapniowo – fosforowa zapewnia gładką i mocna skorupkę. Wykorzystanie odpowiedniej jakości ziaren wpływa na właściwy kolor żółtka i naturalny smak jaj. Pożywienie dostępne w wersji granulatu lub mieszanki – wedle preferencji hodowcy. Granulat polecany jest w przypadku podawania paszy z ziemi.

Białko suroweTłuszcz surowyMinerałySurowa celulozaVit. AVit. DVit. E
17%3.5%12%4%12500%2500%25%
MIESZANKA HODOWLANA TYPU "GROWER" (GRAIN MIX GROWER)
+ -

Pełnowartościowa pasza warzywna dla kur do podawania począwszy od 1 dnia życia aż do uboju. Pomimo grubszej struktury, pasza jest doskonałym pożywieniem dla kur spędzających większość czasu w pomieszczeniach hodowlanych. Mieszanka w 70% składa się z pełnych ziaren (np.: pszenica, kukurydza) oraz w 30% z granulatu zawierającego wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak witaminy i minerały w pełni odpowiadające potrzebom tych zwierząt.

Białko suroweTłuszcz surowyMinerałySurowa celulozaVit. AVit. DVit. E
17%2.5%8%14%12500%2500%120%