kuraPasze dla kur z serii Deli Nature Hobbyline to doskonale zbilansowane pożywienie w pełni odpowiadające potrzebom żywieniowym kur niosek i ptactwa domowego. Różnorodne składniki zostały dobrane specjalnie z myślą o konkretnych potrzebach ptactwa w zależności od kolejnych etapów rozwoju.

Kury

• Pasza dla kur: 
Pełnoporcjowe pożywienie dla kur niosek do podawania począwszy od 6 tygodnia życia do okresu nieśności, czyli dla kur w 18-20 tygodniu życia. W tym czasie młode kurczęta stają się w pełni rozwiniętymi kurami nioskami. Starannie dobrane składniki zapewniają im w tym okresie odpowiednie upierzenie oraz zdrowy i równomierny rozwój.

• Mieszanka ziaren dla kur niosek: 
Doskonała mieszanka dla kurcząt gotowych do wejścia w okres nieśności, jak również dojrzałych kur niosek. Kompozycja w 70% składa się pełnych ziaren (pszenica, kukurydza) oraz w 30% z granulatu zawierającego niezbędne proteiny, minerały, witaminy i pierwiastki śladowe. Specjalnie dobrane składniki odżywcze i witaminy zapewniają mocną skorupkę, a odpowiedni wybór składników naturalnych idealnie wpływa na kolor żółtka.

• Mieszanka lub granulat dla kur niosek: 
Pożywienie stworzone specjalnie dla kur w okresie nieśności. Korzystnie wpływa na utrzymanie kur w doskonałej kondycji, wysoką i stałą nieśność i jakość jaj. Równowaga wapniowo – fosforowa zapewnia gładką i mocna skorupkę. Wykorzystanie odpowiedniej jakości ziaren wpływa na właściwy kolor żółtka i naturalny smak jaj. Pożywienie dostępne w wersji granulatu lub mieszanki – wedle preferencji hodowcy. Granulat polecany jest w przypadku podawania paszy z ziemi.

• Mieszanka hodowlana typu ‚grower’: 
Pełnowartościowa pasza warzywna dla kur do podawania począwszy od 1 dnia życia aż do uboju. Pomimo grubszej struktury, pasza jest doskonałym pożywieniem dla kur spędzających większość czasu w pomieszczeniach hodowlanych. Mieszanka w 70% składa się z pełnych ziaren (np.: pszenica, kukurydza) oraz w 30% z granulatu zawierającego wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak witaminy i minerały w pełni odpowiadające potrzebom tych zwierząt.

Białko
surowe
(%)
Tłuszcz
surowy
(%)
Minerały
(%)
Surowa
celuloza
(%)
Vit. A
(%)
Vit. D
(%)
Vit. E
(%)
Chicken meal
17
3
5.5
5
12500
2500
25
Grain mix laying
17
3
7
13
12500
2500
120
Laying hen meal or pellets
17
3.5
12
4
12500
2500
25
Grain mix grower
17
2.5
8
14
12500
2500
120

Pełnowartościowa karma dla drobiu

Skład: pocięta kukurydza, pszenica, sorgo, groszek łuskany.

Dostępny w opakowaniach o wadze 5kg